Ludzie w sporcie - jak zarządzać, by nie płacić 2 razy - Seminarium
299,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

#Ludzie w sporcie - czyli, dlaczego TOPISZ pieniądze 2 razy?


#LudzieWSporcie - czyli, dlaczego TOPISZ pieniądze 2 razy?
Michał poświęcił ostatnie 2 lata na badanie różnych modeli zarządzania ludźmi w sporcie. Wziął na warsztat zarówno Milenialsów jak i osoby +30/+40. Sam na własnych pracownikach testował co działa, co ich motywuje, a co powoduje, że zaczynają Cię okradać i okłamywać. Dlaczego jedni pracują po godzinach i czują z tego satysfakcję, a innych nie da się przypilnować nawet nad nimi stojąc? Też masz problem z pracownikami? Płacisz podwójnie, bo najpierw musisz ich wyszkolić, na co poświęcasz czas, a następnie płacisz im za to, że stoisz nad nimi i sprawdzasz ciągle czy robią poprawnie? To nie ma szans zadziałać - dowiedz się jak to robić w NOWOCZESNY sposób, w oparciu o badania empiryczne i zamiast się szarpać w końcu skup się na tym w czym jesteś najlepszy - skończ tracić czas, bo się kompletnie w tym nie rozwijasz - konkurencja Cię rozjedzie, jeśli niczego tutaj nie zmienisz...*CAŁKOWITY ZYSK Z SEMINARIUM przekazywany jest na działania statutowe Fundacji, organizacje seminariów, warsztatów oraz lekcji przedsiębiorczości dla dzieciaków w szkołach


To wywróci Twoje postrzeganie ludzi i podejście do zarządzania!
Bardzo praktyczne warsztaty, które zmienią Twoją perspektywę na zarządzanie ludźmi i placówką, ale również samym sobą – nie da się bowiem dobrze zarządzać kimś, jeśli samemu nie nauczyło się zarządzać sobą! Wszystko oparte na pracy z grupą - "Moim celem jest to, by każdy po tych warsztatach wyszedł z narzędziami, które może wdrożyć niemal od razu". Michał dzieli się najnowszą wiedzą, która posłuży również jako podstawa do jego trzeciej książki, która jest w trakcie pisania. Wszystko oparte o ponad 40 webinarów, 10 edycji Konferencji Sportowych, setki godzin konsultacji prywatnych dla właścicieli szkół, trenerów indywidualnych i tancerzy, które przerobili przez ostatnie 4 lata w Fundacji ZarabiajNaPasji.com. W pigułce stara się zmieścić najważniejszą wiedzę, która wpływa na to, że ktoś się przebija, a ktoś zostaje z tyłu dając konkurencji kopać go po tyłku. Przestań działać po omacku i UZBRÓJ SIĘ W WIEDZĘ! 


GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu uznasz, że seminarium nie było wartościowe to zwrócimy Ci 100% kwoty, nie pytając o powód. Ręczymy za jakość materiału i znamy jego wartość - nie chcemy byś kupował kota w worku, jeśli uznasz, że nic z tego Ci się nie przydało odzyskasz pieniądze!Zobacz zajawkę warsztatu pt. "5 najczęstrzych błędów w zarządzaniu ludźmi"

Zobacz czego możesz się dowiedzieć z seminarium, start 2:00 minuta

 


FORMA:
Michał opakował to w taką formę, by móc się z Wami podzielić najważniejszymi czynnikami wpływającymi na:

 • pracę z ludźmi
 • efektywne stworzenie firmy z „rodzinnym klimatem”, by nie dać sobie wejść na głowę klientom i pracownikom
 • poradzenie sobie z pokoleniem Milenialsów
 • sposoby radzenia sobie z pracownikami +30 +40
 • jak efektywnie karać i nagradzać, by nie wywoływać konfliktów
 • efektywne przygotowanie procedur pracy i struktury umów
 • najczęściej popełniane błędy przez przedsiębiorców (szczególnie pasjonatów)
 • stworzenie struktur, które mogą działać niezależnie od Twojej obecności w firmie


HARMONOGRAM:
BLOK 1 – 1,5h -  Nowe podejście do zarządzania - praktyka
BLOK 2 – 1,5h – Automatyzowanie procesów i struktury firmy
BLOK 3 – 1,5h – Narzędzia i kompetencje kluczowe do organizacji struktur
BLOK 4 – 45 min – Aplikacje i patenty na zarządzanie zdalne
BLOK 5 – 45 min – Błędy, faile i najczęściej popełniane błędy


RAZEM 6 godzin materiału – 100% praktyki, bez zbędnych teorii! 


DLA KOGO JEST TO SEMINARIUM:

 • Dla osób, które już zatrudniają ludzi i nadal nie radzą sobie z egzekwowaniem obowiązków
 • Dla osób, które nie wiedzą jaki system wynagrodzeń przyjąć
 • Dla osób, które czują, że odejście kluczowego pracownika wywoła chaos w firmie
 • Dla osób, które dopiero chcą zacząć pracować z ludźmi i chcą to zrobić od początku dobrze
 • Dla wszystkich, którzy chcą świadomie i bez TOPIENIA pieniędzy podejść do organizowania swojej firmy
 • Dla osób, które chcą zautomatyzować procesy w firmie, by mogła pracować niezależnie od ich obecności w niej

 ► kliknij w obrazek, przeniesie Cię do zapisów


Nie ma sensu przechodzić tej samej drogi i wywarzać otwartych drzwi – uzbroimy Cię w wiedzę, byś mógł od kolejnego miesiąca skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, nie martwiąc się o struktury firmowe!


Nie ma nic lepszego dla Twojej firmy, niż dobrze zorganizowany mechanizm, który działa niezależnie od Ciebie – może, że chcesz o kolejny miesiąc przesunąć decyzję o zmianach, ciągle licząc, że coś się zrobi samo?

 


PROWADZĄCY: Michał Kosel 

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.
 


 


 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative