Papiery w sporcie - NIE daj się naciągnąć - Seminarium
299,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

#Papiery w sporcie - NIE DAJ SIĘ NACIĄGNĄĆ! 

 

Też tak masz, że jak przychodzi do FORMALNOŚCI to dostajesz białej gorączki? Musisz polegać na osobach, których nawet nie masz jak sprawdzić, a ostatnie na co masz CZAS to uczenie się zawiłości prawnych. Chcesz się zająć swoją robotą, a nie ślęczeć w papierach? TO SEMINARIUM DLA CIEBIE!

Mimo, że jesteśmy w branży sportowej - to będziemy w stanie nauczyć Cię NAJWAŻNIEJSZYCH KWESTII w temacie formalności!


Zobacz czego możesz się nauczyć!


CO DA CI TO SEMINARIUM?
▶ jesteś samodzielnym trenerem z działalnością?
▶ masz już swoją placówkę, ale chcesz to wszystko w końcu poukładać?
▶ jesteś już wytrawnym graczem, ale ciągle polegasz na osobach z zewnątrz (prawo / księgowość)?

 • Będziesz w stanie zweryfikować czy robisz to #DOBRZE!
 • Będziesz w stanie dowiedzieć się jak zoptymalizować koszty nawet o 2000 zł w skali miesięcznej
 • Będziesz mógł zabezpieczyć się przed błędami pracowników i ich ewentualnym odejściem
 • Będziesz mógł uniknąć kar z tytułu nieznajomości prawa, które nas obowiązuje jako przedsiębiorców

SEMINARIUM BĘDZIE PODZIELONE NA 3 FAZY:

#1FAZA - zagrożenia wynikające z błędów w "papierach", czyli dlaczego zdanie "przecież mi to robili prawnicy" pada najczęściej podczas audytów, gdy musimy komuś ratować tyłek. Poznasz najczęstsze błędy, na które nadziewają się właściciele placówek sportowych ale również prawnicy, którzy zabierają się za dokumenty, ale nie znają specyfiki branży sportowej. Pokażemy Ci miejsca zapalne, tak byś w przyszłości wiedział jak się zachować i czego wystrzegać - wszystko w ludzkim języku.

#2FAZA - jak zrozumieć co nas chroni, a jakie zapisy są bardzo niebezpieczne, czyli jak poradzić sobie samemu i rozumieć na przyszłość na co uważać, co wolno zmieniać, jakie zapisy są kluczowe, a czego nie wpisywać nigdzie. Prześledzimy każdy potrzebny zapis w zależności od dokumentu i odpowiemy na wszelkie pytania na tym etapie.

#3FAZA - praca z dokumentacją do wdrożenia (umowy, regulaminy, oświadczenia, zabezpieczenia + instrukcja jak to stworzyć samemu i na jakie zapisy uważać), z opcjonalnymi wersjami do uzupełnienia przez Was. Będziemy pracować na gotowym wzorze tego co możecie wykorzystywać, a co będzie wolne od wad prawnych.

Skondensowaliśmy materiał, by skupić się tylko na KONKRETACH! Całość trwa ok 3h i jeśli zainwestujesz ten czas, to potem możesz spać spokojnie. Wdrożysz poprawki i możesz wracać do swoich codziennych zadań.

* Pracujemy na wzorach widocznych podczas seminarium, ale nie są one w pakiecie. Jeśli potrzebujesz gotowej dokumentacji do wdrożenia, prosimy o kontakt na biuro@zarabiajnapasji.com, nasz dział prawny je przygotuje!


 ► kliknij w obrazek, przeniesie Cię do zapisów


ZAKRES DOKUMENTACJI I SEMINARIUM:

 • Umowy (z pracownikami, zlecenia, zabezpieczenie tajemnicy przedsiebiorstwa, lojalnościowe, o dzieło wraz z poprawnymi zapisami)
 • Definicje (czym różni się pobieranie ZADATKU / ZALICZKI / KAUCJI i czego NIE wolno)
 • Zabezpieczenia placówki (wymagane zapisy w regulaminach, które określa Kodeks Cywilny i Klauzule Zakazane - jak je rozpoznać i wyeliminować?)
 • Regulaminy, RODO, oświadczenia dla klientów - co możemy, a co jest karalne
 • Struktura prawna naszego biznesu (czy da się optymalizować działalność oszczędzając nawet do 2000 zł miesięcznie), do kogo się zgłosić, by nie robić tego samemu i czym się kierować
 • Czy da się legalnie zejść z obowiązku płacenia ZUS? Wszystko o wygodnej i taniej spółce z o.o. Jakie ma zalety i jakie mity warto obalić pokazując, że jest to jedna z opcji, która może poprawić Twoją płynność finansową.
 • Forma Prawna - czy można placówkę sportową prowadzić w formie Fundacji i jakie zalety się z tym wiążą?
 • #ZmieńKsięgową - czyli dlaczego większość biur, które Was obsługuje wpycha Was na koszty lub miny. Co trzeba wiedzieć, by rozpoznać dobrą obsługę księgową i ile to naprawdę powinno kosztować (nie więcej jak 280-350 zł / mies)


To tylko wstępna lista zagadnień! Przy okazji odpowiadania na pytania poruszymy szereg tematów, które umykają nam na co dzień, a nikt nie nauczył nas, że są ważne!

Jednym słowem - ODZYSKAJ KONTROLĘ nad swoimi formalnościami i wiedz jak się BRONIĆ!
 


GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu uznasz, że seminarium nie było wartościowe to zwrócimy Ci 100% kwoty, nie pytając o powód. Ręczymy za jakość materiału i znamy jego wartość - nie chcemy byś kupował kota w worku, jeśli uznasz, że nic z tego Ci się nie przydało odzyskasz pieniądze!*CAŁKOWITY ZYSK Z SEMINARIUM przekazywany jest na działania statutowe Fundacji, organizacje seminariów, warsztatów oraz lekcji przedsiębiorczości dla dzieciaków w szkołach
 


100% praktyki, bez zbędnych teorii! 


PROWADZĄCY: Michał Kosel 

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.


DLA KOGO JEST TO SEMINARIUM:

 • Dla osób, które działają w branży tanecznej lub fitness i nie radzą sobie z formalnościami
 • Dla osób, które OD PODSTAW chcą poznać swoje prawa, ale też OBOWIĄZKI i zagrożenia
 • Dla osób, które czują, że nie mają poprawnych dokumentów, ponieważ nigdy nie było na to czasu
 • Dla osób posiadających swoje placówki i chcących się odpowiednio zabezpieczyć!
 • Dla osób, które mają dość strachu o to, że pewnego dnia obudzi ich KONTROLA i nie będą wiedzieli co z tym zrobić

Nie ma sensu przechodzić tej samej drogi i wywarzać otwartych drzwi – uzbroimy Cię w wiedzę, byś mógł od kolejnego miesiąca skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, nie martwiąc się o struktury firmowe!


Nie ma nic lepszego dla Twojej firmy, niż dobrze zorganizowany mechanizm, który działa niezależnie od Ciebie – może, że chcesz o kolejny miesiąc przesunąć decyzję o zmianach, ciągle licząc, że coś się zrobi samo? Pytanie CZY STAĆ CIĘ na to, by znów to przełożyć? 


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative