Marketing w sporcie - czyli dlaczego on nie działa? - Seminarium
299,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ


#Marketing w sporcie - czyli dlaczego on nie działa?

O tym, jakie najczęstsze błędy się popełnia, tworząc przekaz w social mediach, promując firmę, kreując wartość i treści. Michał pokaże masę przykładów, gdzie osoby będące znikąd w bardzo krótkim czasie przebijały szklany sufit nawet w bardzo obsadzonych branżach.
 


"Wiele osób myśli, że wystarczy wrzucić czasem kilka zdjęć i postów, a potem to już się "samo kręci" - no NIE - tak to nie działa! W sześciogodzinnym materiale podzielonym na bloki pokazuję, jakie czynniki psychologiczne, kwestie percepcji oraz nawet filozofii wpływają na nasze postrzegania przez innych. Markę buduje się się według schematu, tutaj nie ma miejsca na przypadek, a jeśli od kogoś usłyszeliście, że coś "jakoś tam samo wyszło", to znaczy, że Was okłamał. Zobaczcie, jak się to robi." 

Zobacz zajawkę warsztatu pt. "Jak od zera zbudować wizerunek, który na Ciebie pracuje?"

Zobacz czego możesz się dowiedzieć z seminarium, start 7:50 minuta


*CAŁKOWITY ZYSK Z SEMINARIUM przekazywany jest na działania statutowe Fundacji, organizacje seminariów, warsztatów oraz lekcji przedsiębiorczości dla dzieciaków w szkołachFORMA:
Seminarium trwa 6 godzin i rozkłada na części pierwsze WSZYSTKIE ISTOTNE aspekty potrzebne do robienia marketingu i reklamy. Nie będzie algorytmów, a konkretne schematy. Jeśli uda Ci się zrozumieć ten schemat, to poradzisz sobie z marketingiem nawet na bardzo konkurencyjnym rynku!

Wplotłem w to elementy psychologii, filozofii i badań nad tym, jak reaguje i działa człowiek - wszystko po to, byście tylko na podstawie tego materiału bez problemu poradzili sobie z tworzeniem samodzielnych kampanii reklamowych i rozwijali swoją markę jako eksperta.


GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY
Jeśli w ciągu 7 dni od zakupu uznasz, że seminarium nie było wartościowe to zwrócimy Ci 100% kwoty, nie pytając o powód. Ręczymy za jakość materiału i znamy jego wartość - nie chcemy byś kupował kota w worku, jeśli uznasz, że nic z tego Ci się nie przydało odzyskasz pieniądze!

 ► kliknij w obrazek, przeniesie Cię do zapisów


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? 

 • Dowiedz się, jak zrobiły to osoby, które teraz obserwujesz, a jeszcze całkiem niedawno NIKT o nich nie słyszał i ich nie znał.
 • Dowiedz się, jak działamy i dlaczego jedne reklamy zapamiętujemy, a na inne (mimo że świetne) w ogóle nie reagujemy.

Ponadto dowiesz się:

 • Co zrobić, by wykorzystać tę wiedzę na własną stronę?
 • Czym się wyróżnić i co sprawdzało się w naszej branży najbardziej?
 • Jak nie topić niepotrzebnych pieniędzy na reklamę w branży sportowej?

 RAZEM 6 godzin materiału – 100% praktyki, bez zbędnych teorii! 


DLA KOGO JEST TO SEMINARIUM:

 • Dla osób, które czują, że ich dotychczasowe działania reklamowe są niewystarczające
 • Dla osób, które nie wiedzą jaką strategię promocji przyjąć, by to się zwracało
 • Dla osób, które chcą SKUTECZNIE i w oparciu o WARTOŚCI pokazywać się na zewnątrz
 • Dla osób, które już trochę działają i mają poczucie, że brakuje im polotu, pomysłu i flow
 • Dla osób, które czują, że wystarczy delikatne zamieszanie i traci się regularność w promocji
 • Dla osób, które dopiero chcą zacząć się promować i chcą to zrobić od początku dobrze
 • Dla wszystkich, którzy chcą świadomie i bez TOPIENIA pieniędzy podejść do kwestii promocji i pokazywania swojej marki na zewnątrz
 • Dla osób, które chcą zautomatyzować procesy w firmie, by mogła pracować niezależnie od ich obecności w niej

Nie ma sensu przechodzić tej samej drogi i wywarzać otwartych drzwi – uzbroimy Cię w wiedzę, byś mógł od kolejnego miesiąca skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, nie martwiąc się o struktury firmowe i kulejący marketing!


Nie ma nic lepszego dla Twojej firmy, niż dobrze zorganizowany mechanizm, który działa niezależnie od Ciebie – może, że chcesz o kolejny miesiąc przesunąć decyzję o zmianach, ciągle licząc, że coś się zrobi samo?

 


PROWADZĄCY: Michał Kosel 

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.
  

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative