Marketing w sporcie - czyli dlaczego on nie działa? - Seminarium
299,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

#Marketing w sporcie - czyli dlaczego on nie działa?

O tym, jakie najczęstsze błędy się popełnia, tworząc przekaz w social mediach, promując firmę, kreując wartość i treści. Michał pokaże masę przykładów, gdzie osoby będące znikąd w bardzo krótkim czasie przebijały szklany sufit nawet w bardzo obsadzonych branżach.
 


"Wiele osób myśli, że wystarczy wrzucić czasem kilka zdjęć i postów, a potem to już się "samo kręci" - no NIE - tak to nie działa! W sześciogodzinnym materiale podzielonym na bloki pokazuję, jakie czynniki psychologiczne, kwestie percepcji oraz nawet filozofii wpływają na nasze postrzegania przez innych. Markę buduje się się według schematu, tutaj nie ma miejsca na przypadek, a jeśli od kogoś usłyszeliście, że coś "jakoś tam samo wyszło", to znaczy, że Was okłamał. Zobaczcie, jak się to robi."

 

Seminarium trwa 6 godzin i rozkłada na części pierwsze WSZYSTKIE ISTOTNE aspekty potrzebne do robienia marketingu i reklamy. Nie będzie algorytmów, a konkretne schematy. Jeśli uda Ci się zrozumieć ten schemat, to poradzisz sobie z marketingiem nawet na bardzo konkurencyjnym rynku!
Wplotłem w to elementy psychologii, filozofii i badań nad tym, jak reaguje i działa człowiek - wszystko po to, byście tylko na podstawie tego materiału bez problemu poradzili sobie z tworzeniem samodzielnych kampanii reklamowych i rozwijali swoją markę jako eksperta.

 

  • Dowiedz się, jak zrobiły to osoby, które teraz obserwujesz, a jeszcze całkiem niedawno NIKT o nich nie słyszał i ich nie znał.
  • Dowiedz się, jak działamy i dlaczego jedne reklamy zapamiętujemy, a na inne (mimo że świetne) w ogóle nie reagujemy.

Ponadto dowiesz się:

  • Co zrobić, by wykorzystać tę wiedzę na własną stronę?
  • Czym się wyróżnić i co sprawdzało się w naszej branży najbardziej?
  • Jak nie topić niepotrzebnych pieniędzy na reklamę w branży sportowej?
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative