Kontrole w tańcu - Zabezpiecz swoje interesy! - Seminarium
299,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

KONTROLE W TAŃCU - Zabezpiecz swoje interesy, by spokojnie móc działać i bez strachu robić swoje! - SEMINARIUM

----

Boisz się kontroli muzycznych lub Urzędu?
Wiemy jakim problemem dla nas są zawiłe przepisy i wszelkie luki, które są wykorzystywane, by nas kontrolować i ciągle na czymś łapać. Jak nie ZAiKS to ZUS, jak nie ZUS to Urząd Skarbowy i milion innych pism, gdzie nie mamy szans nawet weryfikować kto, co i ile może - zamiast skupić się na tańcu i pasji to ciągle zastanawiamy się "a kto dzisiaj do nas napisze/zapuka"


SKĄD POMYSŁ?
My 3 lata temu powiedzieliśmy DOŚĆ w jednej z naszych placówek i od tego czasu postanowiliśmy przestudiować razem z zaprzyjaźnionymi prawnikami oraz księgowymi wszelkie możliwości kontroli i się przed nimi W PEŁNI zabezpieczyć. Powołaliśmy do życia Fundacja Zarabiaj Na Pasji, której jeden z filarów zajmuje się doradztwem prawnym w tym zakresie.

Mieliśmy kilka jak nie kilkanaście razy okazję odpierać KONTROLE ZAIKS, STOART czy ZPAV, które były bezzasadne - przerobiliśmy masę różnych kombinacji, a potem sami zaczęliśmy pomagać innym, by również radzili sobie z kontrolami, których nie powinno być. Od lipca 2017 do lipca 2018 pomogliśmy przynajmniej w 73 przypadkach odeprzeć kontrole zarówno jeszcze przed jej pojawieniem się, a już po zapowiedzeniu się pewnych organów, jak i kontroli twardej, czyli takiej gdzie grożono konkretnymi karami próbując udowodnić konkretne naruszenia.

PROGRAM
Wtedy zrozumieliśmy jaki to problem dla innych i postanowiliśmy zebrać doświadczenia INNYCH SZKÓŁ, skonsultować to z PRAWNIKAMI i zbudować cały zestaw, który ma pomóc Wam zabezpieczyć się przed takimi KONTROLAMI nie narażając się na nie niepoprawnym prowadzeniem swojej działalności!

Część właścicieli płaci od 400 po nawet 1500 zł MIESIĘCZNIE na rzecz instytucji, za które NIE MUSI płacić. Na najbliższym seminarium ONLINE opowiemy jak to zrobić!

DODATKOWO:
- Jak LEGALNIE uniknąć ZUS i nie płacić po 1200 zł (i więcej) co miesiąc
- Jak zatrzymać KAŻDĄ kontrolę związaną z MUZYKĄ, jeszcze nim pojawią się w studio?
- Jak zabezpieczyć się przed kontrolami Urzędu Skarbowego i innych instytucji?
- Jak prowadzić to LEGALNIE, bezpiecznie i PROSTO, by skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej?


- Dodatkowo druga część będzie związana ze stworzeniem bezpiecznych struktur firmowych bez zbędnych obciążeń ZUS oraz bez ryzyka kontroli skarbowych. Pomożemy ułożyć Ci biznes tak, abyś NIE NARAŻAŁ SIĘ NA KONTROLE i robił to POPRAWNIE, przez co kontrole mogą nawet nie następować!


CZEGO DOWIEM SIĘ Z TEGO SEMINARIUM?


Reasumując, jak zrobić tak, by prowadzić biznes bezpiecznie, ale bez zbędnych opłat i obciążeń budżetu, który możecie w tym momencie przeznaczyć na rozwój szkoły/ firmy/ wydarzenia!

► Jak zabezpieczyć się przed kontrolami MUZYKI?
► Jak zmniejszyć swoje obciążenia z tytułu ZUS?
► Jak zmniejszyć swoje obciążenia z tytułu VAT czy Podatku Dochodowego?
► Jak działają kontrole, czego im NIE WOLNO i jakich trików używają?
► Gdzie pojawiają się największe zagrożenia, na które jesteście narażeni?
► Jak wykluczyć możliwość niezapowiedzianych kontroli niemal do ZERA?
► Jak stworzyć bezpiecznie struktury (nie będąc prawnikiem), które pozwolą Ci spokojnie dalej działać i spokojnie zająć się tym, w czym jesteś najlepszy - SPORTEM!


LEGALNOŚĆ:
Pewnie zadacie sobie pytanie czy coś co tutaj powiemy jest nielegalne? Badamy "system" od wielu lat wraz z zapleczem prawników i przy wsparciu fundacji. Wszystkie metody, o których będziemy mówili są w pełni LEGALNE, ale wykorzystują wiedzę prawną, która nie jest znana szerszym kręgom, jednocześnie przy każdej próbie kontroli (ściągaliśmy je na siebie celowo) broniliśmy się bez problemu.

 "Tak robią duże sieciówki, a małym, bezbronnym każde się płacić ogromne pieniądze za niewiedzę"
 


KIM JESTEŚMY?
Od lat uzbrajamy w wiedzę, którą od lat stosują duże kompleksy i sieciówki, z którymi nie macie szans rywalizować nie znając pewnych mechanizmów. My dajemy Wam narzędzia, które na co dzień używają duzi gracze, ale wykorzystujemy u Was coś, czego oni nigdy nie kupią - PASJĘ, która przy obudowaniu w dobre narzędzia sama się obroni.

*Gwarantujemy, że jeśli KTOKOLWIEK stwierdzi, że wiedza nabyta podczas seminarium nie jest przydatna otrzyma 100% zwrotu za seminarium! 

WERYFIKACJA
Każda z zapisanych osób zostanie wstępnie zweryfikowana i dostanie dostęp do wewnętrznej grupy na FB, gdzie otrzyma kolejne informacje. Tutaj możemy wspólnie dyskutować i otrzymać niezbędne informacje oraz wsparcie. Nie chcemy osób niepożądanych w grupie ;)

 


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative