BILETY - 23-24.03 - ŁÓDŹ | KONFERENCJA SPORTOWA
137,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

CZYM JEST TEN PROJEKT?CZYM JEST TEN PROJEKT?
Sportowcy, właściciele szkół, tancerze, trenerzy, osoby, które odnalazły swoją pasję, zajęły się tym co kochają i odważyły się opłacać z tego rachunki, zdradzają swoje tajemnice. Wspólnie stworzyliśmy projekt, zrzeszający dziesiątki zawodowców, chcących podzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę sportową i w przyszłości chcieliby żyć z tego, co kochają robić.

Nasi prelegenci ciężko pracowali na swój sukces, kiedyś byli dokładnie w tym samym miejscu co Ty. Po drodze popełnili masę błędów, których Ty już nie musisz popełniać. Opowiadają o swoich doświadczeniach, ale też o narzędziach, które są przydatne w procesie rozwoju. Wszystko po to żebyś nie wyważał otwartych drzwi oraz by zaoszczędzić Ci wielu niekorzystnych sytuacji, które przeżyli nasi prowadzący w drodze do uczynienia ze swojej pasji ścieżki zawodowej. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, własne bardziej bolą. Nie ma jednej recepty na sukces, my dajemy Ci ich OSIEM!

Zainspiruj się, wymień doświadczenia, poznaj osoby z całej Polski, które są lub były w podobnej sytuacji i zmagają się z podobnymi problemami. Dowiedz się jak działać skutecznie. Poznaj mechanizmy wykorzystywane przez gigantów i wprowadź je u siebie. Jak się uczyć to tylko od najlepszych!

Trudno jest postawić na siebie, zarabiać na swojej pasji (dużo łatwiej robić to co każą na etacie), wielu zdolnym i chętnym do działania osobom się to nie udaje, bo brakuje im praktycznej wiedzy i doświadczenia. Twój sukces zależy od Ciebie, od tego czy będziesz czerpał od tych, którym już się udało czy błądził po omacku we mgle.

Podczas konferencji nie ma pytań bez odpowiedzi. Zaoszczędź sobie stresu, frustracji i nieprzyjemnych niespodzianek. DAJ SOBIE POMÓC. BĄDŹ!
 


Masz tak czasem, że myślisz sobie “ja bym to zrobił lepiej” albo “szkoda, że nie ma takiego eventu, gdzie…”. Właśnie z takiej myśli powstała konferencja. Brakowało przestrzeni na wymianę doświadczeń, rozwiązań, obaw między pasjonatami. Nie wymyślamy więc już koła na nowo i korzystajmy ze sprawdzonych rozwiązań rozwiązań.

Niezależnie od tego czy chcesz tworzyć własne studio taneczne, fitness klub, festiwale, warsztaty i wydarzenia, ale nie wiesz jak się do tego zabrać czy masz już funkcjonującą placówkę, której działanie można usprawnić, a zyski zwielokrotnić. Tutaj ściągamy osoby, które opowiedzą jak się to robi w taki sposób, by nie utknąć w formalnościach, nie utopić masy pieniędzy i nadal rozwijać się w tym w czym jesteśmy najlepsi!


#CENY I PROMOCJE:
do 17.01 - 69 zł
do 01.03 - 97 zł
po 01.03 - 137 zł


 

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
► dla sportowców, tancerzy, trenerów personalnych, managerów, właścicieli szkół i placówek sportowych;
► dla osób, które chcą uczynić ze swojej pasji drogę zawodową;
► dla osób które chcą zarządzać ludźmi w tej branży i chcą zrozumieć jak to robić;
► dla tych, którzy dopiero zaczynają i nie wiedzą czy to dobra droga;
► dla tych, którzy robią to od wielu lat, ale czują, że się pogubili i wypalili.


„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” – Tony Gaskins. 


CO OFERUJEMY?
► Oferujemy dwudniowe, kompleksowe wydarzenie edukacyjne, które pokaże Ci jak:
► zabrać się do tworzenia własnej firmy opartej o branżę sportową (taniec/fitness/trener);
► łatwo rozwiązać sprawę z formalnościami, by w nich nie utonąć;
► radziliśmy sobie z marketingiem i reklamą, gdy nie mieliśmy żadnych środków;
► radzić sobie z różnego rodzaju kontrolami, pozwoleniami, licencjami itp.;
► przygotować się do tzw. Self Brandingu i jednocześnie radzić sobie z „oporem" i hejtem ludzi z zewnątrz;
► uczyliśmy się zarządzania ludźmi z pasją (pracownikami) i w oparciu o wartości, a nie strach;
► radzić sobie ze dynamicznymi zmianami w prawie;
► poukładać to wszystko, by jeszcze się przy tym rozwijać i nie zwariować;
► jakich błędów nie popełniać i krok po kroku przestudiujemy najczęstsze wpadki;


Dodatkowo poznacie praktyczne przykłady, jak bez żadnych środków stworzyć skuteczną kampanię reklamową, skąd pozyskać pierwsze fundusze i jak zabezpieczyć swoje środki przed zbędnymi podatkami. Jak zatrudniać ludzi, by nie pogrążyć się na samym początku oraz w co warto inwestować, a co zostawić na później.
 


#CENY I PROMOCJE:
do 17.01 - 69 zł
do 01.03 - 97 zł
po 01.03 - 137 zł


KTO PROWADZI?
Szkolenie prowadzą praktycy, sportowcy, trenerzy, tancerze, managerowie i kierownicy placówek sportowych oraz fitness. Osoby od lat tworzące wydarzenia taneczne, placówki, warsztaty, turnieje, fundacje i występujące w ogólnopolskich programach telewizyjnych. Tutaj nie usłyszysz książkowych teorii, a całą gamę sprawdzonych i praktycznych przykładów tego jak sami przez to przeszliśmy i z jakim skutkiem! Tego nie wyczytasz w internecie, tylko tutaj dzielą się tak szczegółową wiedzą!

___________________________

**CAŁKOWITY ZYSK Z KONFERENCJI JEST W 100% PRZEKAZYWANY NA RZECZ FUNDACJI ZARABIAJ NA PASJI, NA ORGANIZACJĘ LEKCJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA DZIECIAKÓW W SZKOŁACH I LICEACH ORAZ WSPARCIE W KONSULTACJACH DLA PASJONATÓW
___________________________

 * zostaw maila, a wyślemy Ci pakiet BONUSOWY na start

Nie kupuj kota w worku i przekonaj się czy warto!
 


 

PRELEGENCI :
 

 

MIEJSCE: ŁÓDŹ - Club Human – Milionowa ul. Milionowa 25/27

 


WYKŁADALI DLA NAS: 

 

 


NIE MOŻESZ BYĆ OBECNY?

POBIERZ NAGRANIA Z POPRZEDNICH KONFERENCJI:

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative