Ekipa

Michał Kosel
założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.
>>kliknij po więcej zdjęć<< 

Michał testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa - racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

 

Prowadzi obecnie:

ponad 20 projektów sportowych w całej Polsce
- reprezentuje 5 podmiotów gospodarczych
- prowadzi kilka placówek fizycznych, 
- na co dzień działa w 8 miastach na terenie całej Polski
- zbudował 3 szkoły tańca i fitness cluby
5 razy w roku organizuje obozy sportowe przez które przewija się niemal 300 osób, 
- powołał do życia nowatorski projekt doszkalający trenerów #PolePredators, 
- przewodniczy projektowi Predators Squad, którego uczestnicy zajmowali czołowe miejsca na podium podczas międzynarodowych zawodów.
organizuje konferencje sportowe w największych miastach w Polsce

 

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzi lekcje przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

 

Codziennie jest odpowiedzialny za struktury dziesiątek projektów, organizuje i zarządza nimi. Wielki fan japońskiego systemu zarządzania TQM bazującego na wartościach i relacjach. Najwięcej wiedzy zdobywa na podstawie własnych błędów i dzięki własnemu doświadczeniu.

Znajdź mnie: www.fb.me/MichalKosel

 


WSPARCIE PRAWNE
GRUPA PROFIT PLUS S.A.

Komu pomagamy?
Powstaliśmy i istniejemy z myślą o wspieraniu właścicieli małych i średnich firm. Takich jak Ty! Wiemy jak obecnie nie doceniana jest ta grupa przedsiębiorców, do której należysz. Szczególnie w zakresie doradztwa biznesowego, prawnego i podatkowego. Staramy się wypełnić tę lukę dostarczając Ci usługi wcześniej zarezerwowane dla korporacyjnego świata.

Nasz zespół
Trafiając do nas możesz oczekiwać wsparcia i doradztwa przy konstruowaniu struktury prawnej i podatkowej Twojej firmy. Nasi prawnicy, doradcy podatkowi i biznesowi są gotowi do udzielania wsparcia w problemach i wyzwaniach, z którymi mierzysz się prowadząc firmę.


SPRAWDŹ NASZYCH SPECJALISTÓW

 


Kancelaria prawna HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp. k. 

Kim jesteśmy
Kancelaria prawna HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. ma siedzibę w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 41/55. Kancelaria świadczy usługi prawne i podatkowe dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego, a jej zespół stanowią adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Kancelaria działa również za granicą, we Włoszech (Palermo) i w Niemczech (Monachium).

Specjalizujemy się w 
prawie korporacyjnym, w fuzjach i przejęciach, w doradztwie podatkowym, postępowaniach sądowych, prawie IP i nowych technologii i rynkach kapitałowych - http://hww.pl/praktyki.html


SPRAWDŹ NASZYCH SPECJALISTÓW
 


Biuro Księgowe FRESZ  

Kim jesteśmy
Pracownicy biura rachunkowego posiadają kilkunastoletnią praktykę w świadczeniu kompleksowych usług księgowych i kadrowych - zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i organizacji pozarządowych.

Przekrój naszych Klientów stanowią spółki akcyjne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe jak również przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze. Świadczymy również kompleksowe usługi księgowe dla organizacji pozarządowych. W ich obsłudze jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych biur rachunkowych w Katowicach.

O naszym zaangażowaniu i doświadczeniu w zakresie świadczenia kompleksowych usług księgowo-płacowych może świadczyć zaufanie, jakim obdarzyły nas jednostki samorządów terytorialnych, dla których realizujemy kompleksowe doradztwo z zakresu księgowości i podatków.

Przy swojej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze wersje oprogramowania, które z powodzeniem sprawdza się przy rozliczaniu pozyskanego dofinansowania, w tym dotacji unijnych. 

Internetowy dostęp do księgowości, zapewnia naszym Klientom łatwiejszą kontrolę nad realizowanymi budżetami firm oraz płynnością finansową.

 

SPRAWDŹ NASZYCH SPECJALISTÓW