BILETY - Konferencja Sportowa #Zarabiaj Na Pasji - Łódź 2019
137,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

CZYM JEST TEN PROJEKT?
Sportowcy, właściciele szkół, tancerze, trenerzy, osoby, które odnalazły swoją pasję, zajęły się tym co kochają i odważyły się opłacać z tego rachunki, zdradzają swoje tajemnice. Wspólnie stworzyliśmy projekt, zrzeszający dziesiątki zawodowców, chcących podzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę sportową i w przyszłości chcieliby żyć z tego, co kochają robić.

Nasi prelegenci ciężko pracowali na swój sukces, kiedyś byli dokładnie w tym samym miejscu co Ty. Po drodze popełnili masę błędów, których Ty już nie musisz popełniać. Opowiadają o swoich doświadczeniach, ale też o narzędziach, które są przydatne w procesie rozwoju. Wszystko po to żebyś nie wyważał otwartych drzwi oraz by zaoszczędzić Ci wielu niekorzystnych sytuacji, które przeżyli nasi prowadzący w drodze do uczynienia ze swojej pasji ścieżki zawodowej. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, własne bardziej bolą. Nie ma jednej recepty na sukces, my dajemy Ci ich OSIEM!


Nasi prelegenci kiedyś byli dokładnie w tym samym miejscu, co wielu z Was. Opowiadają o swoim doświadczeniu, ale też o narzędziach, które mogą być przydatne. Wszystko po to, byście nie musieli wyważać otwartych drzwi i by zaoszczędzić Wam wielu smutnych sytuacji, które przeżyli nasi prowadzący w drodze do uczynienia ze swojej pasji drogi zawodowej.

Konferencja to nie tylko narzędzia i wiedza, ale też inspiracja od osób, które tworzą to wspaniałe wydarzenie organizowane w największych miastach w Polsce, którzy pokazują na własnym przykładzie, że jest to możliwe, trzeba tylko zrozumieć jak działają pewne mechanizmy, które nam na to pozwalają.
 


CENA PROMOCYJNA DO 01.03 
97 zł (zamiast 137 zł)


Sami jesteśmy pasjonatami i od lat żyjemy z tego, co kochamy najbardziej. Wiemy doskonale, jak ciężko jest młodym, zdolnym i chętnym do działania osobom organizować coś swojego. Wielu z nas chciało tworzyć własne studia taneczne, fitness cluby, festiwale, warsztaty i wydarzenia, ale nie wiedzieliśmy, jak się do tego zabrać od strony organizacyjnej i formalnej. Tutaj ściągamy osoby, które od A do Z opowiedzą nam, jak się to robi tak, by nie utknąć w formalnościach, nie utopić masy pieniędzy i nadal rozwijać się w tym, w czym jesteśmy najlepsi!Zainspiruj się, wymień doświadczenia, poznaj osoby z całej Polski, które są lub były w podobnej sytuacji i zmagają się z podobnymi problemami. Dowiedz się jak działać skutecznie. Poznaj mechanizmy wykorzystywane przez gigantów i wprowadź je u siebie. Jak się uczyć to tylko od najlepszych!

Trudno jest postawić na siebie, zarabiać na swojej pasji (dużo łatwiej robić to co każą na etacie), wielu zdolnym i chętnym do działania osobom się to nie udaje, bo brakuje im praktycznej wiedzy i doświadczenia. Twój sukces zależy od Ciebie, od tego czy będziesz czerpał od tych, którym już się udało czy błądził po omacku we mgle.

Podczas konferencji nie ma pytań bez odpowiedzi. Zaoszczędź sobie stresu, frustracji i nieprzyjemnych niespodzianek. DAJ SOBIE POMÓC. BĄDŹ!


 


 

Masz tak czasem, że myślisz sobie “ja bym to zrobił lepiej” albo “szkoda, że nie ma takiego eventu, gdzie…”. Właśnie z takiej myśli powstała konferencja. Brakowało przestrzeni na wymianę doświadczeń, rozwiązań, obaw między pasjonatami. Nie wymyślamy więc już koła na nowo i korzystajmy ze sprawdzonych rozwiązań rozwiązań.

Niezależnie od tego czy chcesz tworzyć własne studio taneczne, fitness klub, festiwale, warsztaty i wydarzenia, ale nie wiesz jak się do tego zabrać czy masz już funkcjonującą placówkę, której działanie można usprawnić, a zyski zwielokrotnić. Tutaj ściągamy osoby, które opowiedzą jak się to robi w taki sposób, by nie utknąć w formalnościach, nie utopić masy pieniędzy i nadal rozwijać się w tym w czym jesteśmy najlepsi!

 

 


 

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
► dla sportowców, tancerzy, trenerów personalnych, managerów, właścicieli szkół i placówek sportowych;
► dla osób, które chcą uczynić ze swojej pasji drogę zawodową;
► dla osób które chcą zarządzać ludźmi w tej branży i chcą zrozumieć jak to robić;
► dla tych, którzy dopiero zaczynają i nie wiedzą czy to dobra droga;
► dla tych, którzy robią to od wielu lat, ale czują, że się pogubili i wypalili.

 

„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” – Tony Gaskins. 


CO OFERUJEMY?


Oferujemy dwudniowe, kompleksowe wydarzenie edukacyjne, które pokaże Ci jak:
► zabrać się do tworzenia własnej firmy opartej o branżę sportową (taniec/fitness/trener);
► łatwo rozwiązać sprawę z formalnościami, by w nich nie utonąć;
► radziliśmy sobie z marketingiem i reklamą, gdy nie mieliśmy żadnych środków;
► radzić sobie z różnego rodzaju kontrolami, pozwoleniami, licencjami itp.;
► przygotować się do tzw. Self Brandingu i jednocześnie radzić sobie z „oporem" i hejtem ludzi z zewnątrz;
► uczyliśmy się zarządzania ludźmi z pasją (pracownikami) i w oparciu o wartości, a nie strach;
► radzić sobie ze dynamicznymi zmianami w prawie;
► poukładać to wszystko, by jeszcze się przy tym rozwijać i nie zwariować;
► jakich błędów nie popełniać i krok po kroku przestudiujemy najczęstsze wpadki;


Dodatkowo poznacie praktyczne przykłady, jak bez żadnych środków stworzyć skuteczną kampanię reklamową, skąd pozyskać pierwsze fundusze i jak zabezpieczyć swoje środki przed zbędnymi podatkami. Jak zatrudniać ludzi, by nie pogrążyć się na samym początku oraz w co warto inwestować, a co zostawić na później.

 


CENA PROMOCYJNA DO 15.03 
97 zł (zamiast 137 zł)


 

#PROWADZĄCY
Szkolenie prowadzą praktycy, sportowcy, trenerzy, tancerze, managerowie i kierownicy placówek sportowych oraz fitness. Osoby od lat tworzące wydarzenia taneczne, placówki, warsztaty, turnieje, fundacje i występujące w ogólnopolskich programach telewizyjnych. Tutaj nie usłyszysz książkowych teorii, a całą gamę sprawdzonych i praktycznych przykładów tego jak sami przez to przeszliśmy i z jakim skutkiem! Tego nie wyczytasz w internecie, tylko tutaj dzielą się tak szczegółową wiedzą!


Mateusz Stypułkowski
Kończąc edukację uniwersytecką rozpocząłem pracę w Centrum Vera Sport w Łodzi. Zostałem rzucony na głęboką wodę, ale nie brakowało mi ambicji więc bez wahania przyjąłem wyzwanie i objąłem funkcję Managera Generalnego obiektu .Ukończyłem wówczas szkolenie Manager Fitness & Wellness, akredytowane przez European Fitness Center Association i szereg innych szkoleń specjalistycznych.Wewnętrznymi projektami, z których jestem najbardziej dumny i które osobiście projektowałem było jedno z pierwszych w Polsce Centrum Przygotowania Motorycznego – CPM oraz Zenith Vera Fight Club – miejsce zrzeszające czołówkę polskiej sceny MMA. Kolejnym wyzwaniem managerskim w mojej karierze było objęcie funkcji General Manager w Jatomi Fitness Łódź – Manufaktura w 2016 roku. Spotkałem się tu z zupełnie innym, niż znany mi do tej pory zakresem obowiązków. Jatomi Fitness jest zdecydowanie najbardziej zaawansowaną strukturą biznesową w Polsce. W tym miejscu zrozumiałem, że branża fitness to wymagający biznes, w którym wygrywają… Najlepiej zorganizowani.

#TEMATY :
- Dzień pracy managera – czyli skuteczne zarządzanie sobą – najważniejszym zasobem.
Kiedy decydujesz się budować swoją karierę na pasji chcąc czy nie stajesz się przedsiębiorcą, marką osobistą, managerem. Zarządzasz sobą oraz innymi zasobami. Każdego dnia jesteś atakowany przez lawinę bieżących spraw, wyzwań i problemów. Jak w tym gąszczu odnaleźć naprawdę kluczowe zadania. Podczas mojej prelekcji pokażę Ci jak faktycznie wygląda dzień pracy managera. Jakie obowiązki są najważniejsze, jak go dobrze rozplanować od czego zacząć i jak zakończyć, by wieczorem móc powiedzieć sobie „Ok wycisnąłem ten dzień na 100%”.

Jarosław Rogowski
Expert bezpieczeństwa osobistego, 25 lat doświadczenia w systemach i sportach walki. Szef wyszkolenia Global Krav Maga Academy oraz polski dyrektor Armed Combat and Tactics. Jeden z pierwszych Polaków, którzy mieli okazję trenować w klasztorze Shaolin. Przez ostatnie 12 lat przeprowadził wiele międzynarodowych szkoleń m.in. w Tajlandii, na Filipinach, w Kazachstanie, Niemczech, we Włoszech, Irlandii, Wielkiej Brytanii. W swojej karierze miał okazje szkolić służby mundurowe, w tym topowe jednostki specjalne.Pomysłodawca akcji urodzeni przeciwko przemocy . Trener gwiazd i sportowców. Staram się, by każde szkolenie motywowało uczestników do działania i było impulsem do rozwoju.

#TEMATY :
- proces tworzenia profesjonalnej marki sportowej
- łączenie sportowej pasji i doświadczenia biznesowego.

Emilia Lis - od 16 lat związana z branżą taneczną i fitness jako instruktorka i przedsiębiorca. Przez 7 lat prowadziła studio w Szczecinie, a obecnie działa na rynku warszawskim. Autorka bloga o tematyce biznesowo-fitnessowej. Inicjatorka projektu "Komunikacja instruktora z klientami", obejmującego szkolenia, publikacje i filmy edukacyjne.
www.emilialis.pl

#TEMATY: "Dyplom instruktora to za mało. Poznaj 10 kroków do zdobycia zaufania swoich klientów"

Michał Kosel - Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu o pasję i żyć z tego. Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju. Zbudował 3 szkoły tańca i fitness cluby, organizuje kilka razy w roku obozy sportowe, przez które w ciągu roku przewija się niemal 200 osób, od lat działa na rzecz profesjonalizacji branży sportowej organizując projekty doszkalające zawodników sportowych, trenerów i właścicieli placówek. Na co dzień szkoli i pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych. Organizuje bezpłatne seminaria dla pasjonatów, by profesjonalizować ich pasję. Wraz z fundacją prowadzą lekcję przedsiębiorczości dla dzieciaków, by zaszczepić w nich dryg do działania na własny rachunek.

#TEMATY:Szymon Mrugała ​- doradca finansowy z ponad 5-cio letnim doświadczeniem. Wiedzę na temat finansów i przedsiębiorczości zdobył na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobowego oraz w klubie mówców i liderów Toastmasters. Z sukcesem rozwinął również dwa projekty biznesowe w Krakowie, dzięki czemu rozumie jak działa biznes, potrafi ocenić jego rentowność oraz dobrze orientuje się w aspektach finansowych przedsiębiorstw.

#TEMATY :
- Czy moja firma jest bezpieczna? Produkty zabezpieczające ryzyka finansowe
- Kogo dotyczy to ryzyko w praktyce
​- Co zabezpiecza dany produkt finansowy​
​- Ile kosztuje ochrona i czy to się w ogóle opłaca


►Marcin Zaworonek
Doradca branży fitness specjalizujący się w rozwoju trenerów personalnych. Autor prac naukowych dotyczących motywów podjęcia pracy w branży sportowej i budowania marki osobistej trenera personalnego. Jego teksty możecie znaleźć w takich czasopismach jak BodyLife i Trener a także na portalach blogfit.pl, branzafitness.pl i jego autorskiej stronie zaworonek.pl Na co dzień doradza klubom fitness i trenerom personalnych w następujących obszarach:
- pozyskiwania klientów
- budowanie lojalności klientów
- budowanie marki osobistej
- optymalizacja procesów
- programy naprawcze.

#TEMAT: "Współpraca trenerów z klubem"
Na konferencji opowie o tym jak powinna wygląda optymalna współpraca pomiędzy trenerem personalnym i klubem fitness. Jak osiągnąć sytuację, w której obie strony wygrywają.


Krzysztof „ El Pensador Fabian” Zięba
Moją przygodę w świecie artystycznym rozpocząłem na przełomie 2002/2003 r. zostając tancerzem, a po kilku latach instruktorem jednej z największych szkół tańca w Polsce – Lilla House. Posiadam 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych. Mam w swoim dorobku ponad 10000 godzin Audycji tanecznych, warsztatów oraz szkoleń. Stworzyłem Fundację Art of Breaking, której misją jest kształtowanie charakteru poprzez rozwój pasji podopiecznych.


#TEMAT: "Trudna droga do życia z pasji"
Na konferencji podzielę się z uczestnikami moim doświadczeniem. Opowiem o tym, jak pasja doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem. W mojej historii nie zapomnę także o pułapkach, w które po drodze wpadłem: jak do nich doszło, jak z nich wyszedłem i jak wpłynęły na moje aktualne działanie.


Małgorzata Kalinowska
Specjalizuje się w promocji na Facebooku. Żywi się lajkami, reakcjami, udostępnieniami i komentarzami. Prowadzi kampanie wizerunkowe, które nie tylko budują markę, ale sprzedają! Jest autorką bloga Rurkazamiastbiurka.pl, który jest miejscem jej literackich swawoli na temat pole dance, bo gdy Gosia nie siedzi w statystykach Facebookowych fanpage’ów jest trenerką pole dance i exotic w Warszawie.

#TEMAT: "Jakie strategie na fanpage sportowym sprawdzają się?"

 


CENA PROMOCYJNA DO 15.03 
97 zł (zamiast 137 zł)


23 MARCA ( sobota ) 
9.00 - 10.00 - REJSTRACJA 
10.00 - 11.00 - Mateusz Stypułkowski
11.15 - 12.15 - Krzysztof Zięba 
12.30 - 13.30 - Emilia Lis 
13.45 - 15.00 - Jaroslaw Rogowski 
15.00 -16.30 Obiad 
16.30 - 17.30 - Szymon Mrugała 
17.45 - 18.45 - Michał Kosel 

24 MARCA ( niedziela ) 
10.00 -11.00 - Gosia Kalinowska 
11.15 -12.15 - Szymon Mrugała
12.30 - 13.30 - Marcin Zaworonek 
13.30 - 15.00 Obiad 
15.00 -16.00 - Machał Kosel 
 

 


___________________________

**CAŁKOWITY ZYSK Z KONFERENCJI JEST W 100% PRZEKAZYWANY NA RZECZ FUNDACJI ZARABIAJ NA PASJI, NA ORGANIZACJĘ LEKCJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA DZIECIAKÓW W SZKOŁACH I LICEACH ORAZ WSPARCIE W KONSULTACJACH DLA PASJONATÓW
___________________________

 * zostaw maila, a wyślemy Ci pakiet BONUSOWY na start

Nie kupuj kota w worku i przekonaj się czy warto!
 


 

#MIEJSCE: ŁÓDŹ - Club Human – Milionowa ul. Milionowa 25/27

 


NIE MOŻESZ BYĆ OBECNY?

POBIERZ NAGRANIA Z POPRZEDNICH KONFERENCJI:

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane
Google Analytics Alternative